chrome firefox opera safari iexplorer

Імунолог розповів, як правильно приймати вітаміни

06 лютого 2015 о 15:36

При авітамінозі, який з'являється наприкінці зими, допоможе прийом полівітамінних препаратів. Про це під час прямої лінії повідомив головний імунолог Києва Олег Назар, передає УНН.

Він, зокрема, наголосив, що найбільше користі від природних вітамінів — овочів, фруктів, ягід — припадає на кінець літа, осінь, початок зими. Нестача вітамінів в організмі людини призводить до авітамінозу.

“З середини лютого люди починають відчувати авітаміноз, симптоми якого: відчуття слабкості, погано заживають рани, підвищена температура, людина частіше хворіє”, — сказав О.Назар. Він також наголосив, що для профілактики авітамінозу, крім фруктів та ягід, можна приймати фармацевтичні препарати — будь-які полівітамінні препарати. “Є правила, яких треба дотримуватися. Вітаміни слід приймати у першій половині дня — до 16 години, бо деякі вітаміни містять тонізуючі речовини, що на ніч зайве. Вживати вітаміни слід після їжі — натщесерце вони можуть подразнювати слизову шлунка. Термін прийому — приблизно місяць. Також під час прийому полівітамінів не бажано ходити у солярій”, — розповів О.Назар.

Розділи: Суспільство

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути