chrome firefox opera safari iexplorer

На Львівщині Антимонопольний комітет та прокуратура розберуться з продуктовим ажіотажем

28 лютого 2015 о 12:36

Винних у продуктовому ажіотажі виявить Антимонопольний комітет та прокуратура. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Олега Синютки з керівниками найбільших торгових мереж області, передає прес-служба ЛОДА.

За його словами, в області і в Україні немає проблем із постачанням продуктів, є проблеми із логістикою і недостойним для нинішнього часу бажанням заробити. «Це нечесно по відношенню до людей. Бо в такій ситуації найбільше страждають люди, які не мають багато грошей. Але вони тратять їх на купівлю продуктів, яких є цілком достатньо і яких не бракуватиме», — наголосив Олег Синютка.

Керівник ОДА закликав представників супермаркетів утриматись від маркетингових ходів, котрі встановлюють обмеження на продаж товару. «Такі дії ще більше підігрівають попит та призводять до виникнення паніки серед громадян, викликаної нестабільною ситуацією у державі», — пояснив він.

Олег Синютка також доручив забезпечити повний асортимент продуктів харчування на полицях торгових мереж та пришвидшити постачання. «Я вважаю неприпустимим довозити продукти більше трьох днів», — наголосив він.

За словами представника Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, теперішня цінова політика на продовольчі товари може свідчити про змову між окремими торговими мережами та постачальниками продуктів харчування. Відтак, аби виявити можливі зловживання, буде проведено розслідування.

У розмові із гуртовиками Олег Синютка наголосив на невідворотності покарання. «Раджу усім працювати чесно і навіть не думати наживатись на людях. Антимонопольне розслідування триває довго, але його результати дуже жорсткі», — сказав він.

Окрім цього, керівник області також звернувся до обласної прокуратури з проханням перевірити можливі порушення рівня граничних цін на основні види продовольчих товарів, котрі встановлені Розпорядженням голови ОДА від 7 жовтня 2013 року No 692/0/5-13.

«Дуже важливо, щоб хтось не вирішив собі підзаробити на продуктовому ажіотажі. Слід розуміти, що сьогодні у нас продовжується україно-російський конфлікт, але вже іншими засобами. І наше завдання – не стати жертвою провокативних дій, а заспокоїти людей, щоб люди не витягували останні гроші, адже продовольчих запасів цілком достатньо», — резюмував керманич Львівщини.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути