chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «З музеєм Тичини — сьогодні, завтра й післязавтра»

Дата події:8-9 листопада 2013 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

9 листопада 2013 року — День української мови і писемності. Тому 8 та 9 листопада 2013 року Музей-квартира Павла Тичини проводять незвичну акцію, у якій буде 35 переможців.

Чому 35 ? Бо рівно 35 років тому почали «готувати грунт» для створення Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в м. Києві. Бо у січні наступного, 2014-го року — виповнюється 35 років від дня заснування музею. А у січні 2015 року — 35 років від дня його відкриття.

Сенс акції полягає у тому, що наші співробітники та волонтери 8 та 9 лисопада 2013 року у строго визначений час в різних місцях роздаватимуть музейні прапорці з словами Павла Тичини «Любите Ви Україну — я ще більш її люблю». 35 з 400 прапорців крім цих слів поета будуть мати напис «День української мови та писемності». Власники таких «Особливих прапорців» від 15 листопада 2013 року до 15 грудня 2013 року зможуть у музеї отримати незвичні календарі, які саме зараз друкуються коштом меценатів та друзів музею. Незвичність їх у тому, що користуватися ними можна буде впродовж трьох років, аж до 2016 року, коли відзначатимуть 125-ліття Павла Тичини.

Отже, якщо Ви раптом 8 та 9 листопада 2013 року в центрі Києва помітите красиву юнку з прапорцями фіолетового кольору (а цей колір, як Ви зауважили, вже кілька років є нашим музейним кольором), підходьте та отримуйте від неї подарунок до Дня української мови та писемності. Хтозна, можливо він стане саме для Вас приводом завітати до музею за іще одним подарунком?

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути