chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Тарас Бульба 2011»

Дата події:15-17 липня 2011 р.
Місце події:м. Дубно, Рівненська обл.
Більше про подію:

«Тарас Бульба» цього року святкує ювілей — 20 років. Він є ровесником Незалежної України, позаяк був зафондований влітку 1991 року.

Отож, на мальовничих берегах Ікви, під мурами Дубенського замку князів Острозьких та Любомирських відбувається справжнє свято української музики — міжнародний фестиваль «Тарас Бульба».

Фестиваль «Тарас Бульба» — культурно-мистецькій проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики. Фестиваль сприяє піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців, продюсуванню та допомозі одарованій молоді.

За 20 років на фестиваль «Тарас Бульба» приїздили учасники та гості не тільки з України, а й з-за кордону. У Дубні звучала «жива» музика з Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі.

Зараз триває голосування за вибір участників «Тарас Бульба» 2011. Також вже відомі гості «Тарас Бульба» 2011. Це Руслана, Вій, От Vinta, Анна, Кому Вниз, OРКЕstР Янки Козир, Марічка Бурмака, Тол, Брем Стокер, niagAra, Порцеляна, ЕТС

Джерело: thisisukraine.org

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути