chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Тарас Бульба 2011»

Дата події:15-17 липня 2011 р.
Місце події:м. Дубно, Рівненська обл.
Більше про подію:

«Тарас Бульба» цього року святкує ювілей — 20 років. Він є ровесником Незалежної України, позаяк був зафондований влітку 1991 року.

Отож, на мальовничих берегах Ікви, під мурами Дубенського замку князів Острозьких та Любомирських відбувається справжнє свято української музики — міжнародний фестиваль «Тарас Бульба».

Фестиваль «Тарас Бульба» — культурно-мистецькій проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики. Фестиваль сприяє піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців, продюсуванню та допомозі одарованій молоді.

За 20 років на фестиваль «Тарас Бульба» приїздили учасники та гості не тільки з України, а й з-за кордону. У Дубні звучала «жива» музика з Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі.

Зараз триває голосування за вибір участників «Тарас Бульба» 2011. Також вже відомі гості «Тарас Бульба» 2011. Це Руслана, Вій, От Vinta, Анна, Кому Вниз, OРКЕstР Янки Козир, Марічка Бурмака, Тол, Брем Стокер, niagAra, Порцеляна, ЕТС

Джерело: thisisukraine.org

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути