chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія», Черкаси

Дата події:1-5 червня 2011 р.
Місце події:Черкаси, Дитячий парк
Більше про подію:

12 митців працюватимуть над створенням десяти скульптур Третього фестивалю дерев’яних скульптур «Древляндія», що стартує 1 червня в Дитячому парку в Черкасах. 
 
Серед скульпторів – як місцеві, так і запрошені митці. Більшість майстрів добре відомі черкасцям за роботами з минулорічних фестивалів «Древляндія», «Живий камінь» і «Крижталь». Однак цього разу організатори запросили і невідомих місцевій публіці митців. 

Минулого тижня відбулося жеребкування, за яким було визначено який майстер над якою скульптурою працюватиме. Так, головного героя казки Котигорошка витеше Віктор Крючков. Іван Фізер творитиме Вернигору, Антон Лубій – Крутивуса, Іван Лавриненко – Змія, Володимир Толстоп’ятов – Коваля, Євген Троценко – Грифа, Олександр Кутовий – Вернидуба, Микола Теліженко та Юрій Олійник – Батька Котигорошка, Владлен Караченцев – Матір Котигорошка, Микола Сенюта та Дмитро Бур’ян – Дідка маленького, що борода на сажень волочиться.

Дерево для скульптур уже заготовило КП «Дирекція парків». Заготовки із дуба мають висоту до 3 м, діаметр 70-80 см.

Нагадаємо, що виготовлення скульптур супроводжуватиме театралізоване відкриття 1 червня о 14.30, проведення майстер-класів з хореографії та ігрових програм з вихованцями багатопрофільного молодіжного центру – о 15.00. 

Також 2, 3 і 4 червня з 15.00 до 16.00 перед черкасцями виступатимуть учні дитячих музичних шкіл. Закриття фестивалю – 5 червня о 14.30.

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути