chrome firefox opera safari iexplorer

Парламентські слухання щодо дотримання прав дитини

Дата події:22 грудня 2010 о 15:00
Місце події:м. Київ, вул. Грушевського, 5
Більше про подію:

У залі пленарних засідань Верховної Ради України відбудуться парламентські слухання на тему: «Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні».

До участі у парламентських слуханнях запрошено також представників неурядових організацій (благодійних фондів), які працюють у сфері захисту прав дитини.

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися до участі можна за тел. 278 52 82 ( e-mail: dity_2006@mail.ru).

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі