chrome firefox opera safari iexplorer

Сценічні читання п’єси Тетяни Киценко «Кімната абсолютної тиші»

Дата події:06 грудня 2012 о 16:00
Місце події:Адреса ЦДАМЛМ України: м. Київ, вул. Володимирська, 22-а, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід). Тел. для довідок: (044) 2784985, (097) 7543102
Більше про подію:

6 грудня 2012 р. о 16.00 в конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України) в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудуться сценічні читання п’єси київського драматурга Тетяни Киценко «Кімната абсолютної тиші», які проведуть актори київського театру «Відкритий погляд» (художній керівник театру – Ксенія Ромашенко).

Режисер-постановник читань – Станіслав Жирков.

Довідково

Тетяна Киценко – драматург, живе в Києві. У 2001 р. закінчила Харківський державний педагогічний університет, спеціальність «російська мова, світова література, англійська мова». Останні вісім років працює редактором та журналістом в періодичних виданнях.

У 1997 – 2007 рр. – актриса харківського театру «Публіцист».

Свій перший драматичний твір написала у 2001 р. У 2011 р. її п’єса «Проблеми дощів» увійшла до короткого списку фестивалю Drama.ua (Львів). У тому ж році стала переможцем фестивалю «Тиждень актуальної п’єси» із п'єсою «Три Ніцше», сценічні читання якої здійснили в рамках форуму актори театру «Відкритий погляд» (режисер – Станіслав Жирков). Цього року зайняла ІІ місце на фестивалі Drama.ua у Львові та увійшла до короткого списку фестивалю «Тиждень актуальної п’єси» з п’єсою «Бал бетменів».

Дія п’єси «Кімната абсолютної тиші» відбувається на тлі реальних історичних подій травня – жовтня 2012 р. Втім, персонажі твору на них мало звертають уваги: проблеми особистих стосунків для кожного значно актуальніші. Головний герой – «невизнаний геній», композитор та перкуссіоніст Сергій Веклич – намагається вибрати з двох жінок одну, не до кінця усвідомлюючи, що єдина справжня його мрія – це кімната з абсолютною тишею.

В рамках «Мистецьких зустрічей в архіві-музеї» п’єсу буде представлено публіці вперше.

Вхід вільний.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути