chrome firefox opera safari iexplorer

Свя-То-Лока у Музеї-квартирі Павла Тичини (Київ)

Дата події:18 травня 2013 о 09:30
Місце події:музей Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

18 травня 2013 року ми, музей Павла Тичини у м. Києві, оголошуємо Святкову музейну толоку, присвячену Міжнародному дню музеїв! Хоча ця акція й проводитиметься нами вперше, проте має стати щорічною і ми закликаємо всіх охочих приєднатися до нас.

У чому ж сенс толоки? Наш музей унікальний не тільки тим, що тут постійно грає класична музика і звучить поезія, проводяться різноманітні вечори та виставки, започатковано чимало нових акцій, а також чути сміх дітей, які постійно мастер-класять у нашому музейному просторі. Ми незвичні ще й тим, що у нас є внутрішній дворик, у якому за життя відпочивали Павло Тичина, Микола Бажан, пізніше — Павло Загребельний та їх гості. Тут росте той же бузок, ті ж яблуні, що й за їх життя.

Садочок до толоки Ви бачите на світлині. Яким він буде після нашої роботи — побачимо 18 травня о 12.00.

Саме тому ми маємо прибрати цю територію: висадити квіти, пофарбувати стіни, підрізати дерева та багато іншого для того, щоб в подальшому усі наші заходи, куди запрошуємо численних гостей, проходили не в чотирьох стінах, а на свіжому повітрі.

Чого ми чекаємо від вас? — Бажання долучитись до нашої
незвичної акції, допомогти чим можете. І звісно, принести свій хороший настрій, який помножиться на позитивні емоції від нашої спільної толоки!

Що пропонуємо ми? Перш за все, звісно ж, роботу на свіжому повітрі: обсяги назвемо, матеріали видамо – байдикувати просто не буде коли! Впоратися з будь-яким проблемами та питаннями вам допомагатимуть наші співробітники-організатори.

Що обіцяємо ми? Кожному забезпечити робочий інвентар, обсяг робіт, хороший настрій, смачний пікнік.

Чого очікуємо від Вас? Хорошого настрою, бажання підтримати Музей та висадити свою квітку на нашому подвір"ї. Якщо прийдете із своїм інвентарем — не будемо заперечувати. Якщо прийдете просто з хорошим настроєм розділити з нами наше свято — будемо раді.

Під час цього заходу ми проведемо кілька конкурсів, а переможці отримають смачні призи від наших партнерів.

Ведучий нашої толоки — Євген Нищук, український актор театру та кіно, заслужений артист України, актор театру «Сузір’я».

Нас пригощатимуть:
«Галицький струдель» — бульйон, канапки та штруделі для переможців конкурсу.
ТМ «Куликівська» — м’ясо та ковбаса для учасників толоки;
ТМ «Аптека щастя» — ду-у-у-у-у-же смачна випічка.

Нас забезпечуватимуть роботою та інвентарем:
Interiors international, юридична компанія «Мельник та партнери» — інструмент для наших «трудяг»
Квіткова галерея «Ваза» — квіти, садовий інвентар та горщики для висадки квітів.

Нас розважатимуть:
гурт «ТаТура».

Про нас розповідатимуть:
інформаційна агенція «ПРО»;
радіо «Промінь»;
портал «Музейний простір».

Будемо раді тим, хто іще зголоситься бути нашим інформаційним партнером. Неодмінно додамо їх до цього переліку.

Початок роботи — о 9.30. За півтори години (близько 11.00) наша згуртована громада встигне усе зробити і наприкінці усіх чекає смачне частування, щоб усі могли продовжити день, сповнений планами. А у цей день буде багато цікавих та важливих подій!

Хто виявить бажання затриматися і попрацювати довше — роботи вистачить для усіх.

Як долучитися до толоки? Треба обов’язково (!!!) зателефонувати й записатися до трудового загону (бо ми повинні знати — скільки інвентаря нам потрібно) і дізнатися детальну інформацію за тел.: 234-43-27.

Вам усе розкажуть Юлія, Тетяна, Валентина чи Ганнуся.

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути