chrome firefox opera safari iexplorer

V Міжнародний еко-фестиваль «Трипільське коло. Парад стихій»

Дата події:28 червня-1 липня 2012 р.
Місце події:м. Ржищев Київської області
Більше про подію:

Програма V міжнародного еко-фестивалю «Трипільське коло. Парад стихій» обіцяє бути насиченою і різноманітною — дві сцени, більше 30 творчих майданчиків на 17 га фестивального простору, чисте повітря та енергетика Радості, Краси і Творчості.

Як повідомили організатори, музичну атмосферу фестивалю будуть створювати відомі в Україні та світі співаки, музиканти та групи, що представляють world music, folk rock, ethno jazz.

Зокрема, на великій сцені виступлять Illaria, групи «Mad Heads», «AtmAsfera», «Тартак», Osimira, характерники фолк-року Kozak System, фолк-дотепники «ДримбаДаДзига» та інші.

Цього року на фестивалі буде більше 30 майданчиків — територій, де практично реалізуються принципи об'єднання, втілення в життя творчих концепцій і стратегічного розвитку фестивалю.

«Трипільське коло» — це фестиваль фестивалів, який об'єднує різні ініціативи, серед яких:

  • Фестиваль стародавніх ударних і обертоновий інструментів — Archaic Trance Fest;
  • Фестиваль мистецтва вогню — «Круг Вогню. Strobos Fire Fest», під час якого можна буде не лише побачити показові денні та вечірні виступи театрів вогню «Проти ночі», «Staff Family», соло артистів, вільні виступи вогняних людей і фаєр-батли , а й повчитися цієї майстерності;
  • III Міжнародний етнографічний фестиваль «Жнива 2012 — Толока», покликаний об'єднати всіх відвідувачів фестивалю спільною роботою;
  • Літературний фестиваль «Трипільське Літ'О» — творчий і комунікаційний майданчик між авторами, читачами і книговидавцями, який покликаний об'єднати різні аудиторії та залучити нових людей до давньої і одночасно сучасної традиції читання;
  • Однією з головних є Екологічний майданчик, присвячений цього року людині майбутнього, представнику нової формації людей, які відмовилися від споживчої філософії. Еко-дискусії, лекції, майстер-класи, еко-презентації та тепле спілкування людей, об'єднаних прогресивними еко-ідеями, наблизять до розуміння того, як повернути гармонію людини й природи, як, не розгубивши досягнень теперішнього часу, повернутися до витоків родової мудрості.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути