chrome firefox opera safari iexplorer

Вечір у Тичини «Дружня бесіда»

Дата події:07 листопада 2014 о 18:00
Місце події:Музей П. Тичини у Києві (вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

В п"ятничний вечір, 7 листопада, #МузейТичини запрошує охочих відідати новий проект-вечірку «Дружня бесіда», який передбачає не лише екскурсію меморіальною квартирою, а й дійсно дружню бесіду за чаєм, як то бувало у Павла Григоровича та Лідії Петрівни.

Такі «Дружні бесіди» стануть у музеї традиційними для тих, хто прагне провести вечірній час не просто у музейному затишку, а й відчути гостинність та особливість Тичинівського Дому.

Початок такої вечірки о 18.00. Кількість людей із зрозумілих причин обмежена.

Вартість — 60,00 грн. Попереднє викуплення квитків — обов"язкова умова.

Тедефон для довідок 044-234-43-27.

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі