chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Дата події:23 березня-11 квітня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Вже вдруге в Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», аналогів якій в Україні немає!

Цей проект на трьох поверхах масштабно представить рідкісні колекційні роботи з бісеру та вироби найкращих українських майстрів, виконаних в різноманітних техніках та стилях

Виставка триватиме з 23 березня по 11 квітня 2013 р.

На відвідувачів чекає справжній сюрприз — колекція ексклюзивних суконь від Будинку моди «Stella Shakhovskaya». Розкішне вбрання, розшите бісером, яке буде представлене на виставці, свого часу одягали найвідоміші українки, серед яких Ані Лорак, Світлана Долеско, Ольга Сумська, Світлана Лобода, Оксана Марченко, Ольга Куриленко.

Не оминуть увагою відвідувачі й старовинне українське вбрання та прикраси з бісеру з приватних колекцій українських родин. Справжні модниці оцінять і колекцію старовинних бісерних сумочок, вік деяких із них – понад 200 років!

Будуть представлені сучасні авторські прикраси, взуття та аксесуари, ікони, картини, сувеніри, предмети інтер’єру. Під час виставки кожен зможе проголосувати за той виріб, який вразить найбільше – триватиме конкурс «Закохані в бісер…».

А для найменшеньких та їх родин буде проведений великий цикл майстер-класів із бісероплетіння та створення текстильної іграшки.

Графік майстер-класів шукайте на сайті www.dolesko.com. Запис на майстер-класи проводиться за № тел. (044) 425-12-64.

Відкриття виставки – 23 березня о 14:00.

Кожен, хто завітає на відкриття у бісерному вбранні, безкоштовно отримає власний портрет на згадку про цю бісерну весну!

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00  Сб. – 10:00 – 18:00   НД. — вихідний