chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться унікальна виставка бісероплетіння. ФОТО

21 березня 2013 о 11:39

Вже вдруге у Центрі української культури та мистецтва відбудеться всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», аналогів якій в Україні немає.

Цей проект на трьох поверхах масштабно представить рідкісні колекційні роботи з бісеру та вироби найкращих українських майстрів, виконаних в різноманітних техніках та стилях.

IMG_1619

На відвідувачів чекає справжній сюрприз — колекція ексклюзивних суконь від Будинку моди «Stella Shakhovskaya». Розкішне вбрання, розшите бісером, яке буде представлене на виставці, свого часу одягали найвідоміші українки, серед яких Ані Лорак, Світлана Долеско, Ольга Сумська, Світлана Лобода, Оксана Марченко, Ольга Куриленко.

IMG_1620

Не оминуть увагою відвідувачі й старовинне українське вбрання та прикраси з бісеру з приватних колекцій українських родин. Справжні модниці оцінять і колекцію старовинних бісерних сумочок, вік деяких із них – понад 200 років!

IMG_1614

Будуть представлені також сучасні авторські прикраси, взуття та аксесуари, ікони, картини, сувеніри, предмети інтер’єру.

Для дітей буде проведений великий цикл майстер-класів із бісероплетіння та створення текстильної іграшки.

Виставка триватиме з 23 березня по 11 квітня 2013 р., відкриття виставки — 23 березня о 14:00.

Вхід вільний.

Деталі дивіться тут.

«Рідна країна»

За матеріалами Центру української культури та мистецтва

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути