chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Георгія Делієва «За межами сили тяжіння»

Дата події:5-25 лютого 2013 р.
Місце події:Музей Гетьманства в Києві (Київ, вул. Спаська, 16-Б)
Більше про подію:

5 лютого 2013 о 17.00 в Музеї Гетьманства в Києві відкривається виставка живопису і графіки Народного артиста України, художнього керівника театру «Маски-шоу» Георгія Делієва «За межами сили тяжіння».

Своєрідне філософське та іронічне сприйняття світу вже понад чверть століття притягує глядачів до творчості Георгія Деліева. Для багатьох він в першу чергу режисер та актор. Для декого комік, рок-музикант та сценарист. Для себе ж він в першу чергу художник, в прямому та переносному сенсі цього слова.

На протязі більш ніж двадцяти років справжньою віддушиною для Георгія Вікторовича є захоплення образотворчим мистецтвом. Середовище в якому він одночасно може бути як на одинці із собою так і з усім світом.

Цьогорічна виставка графіки – це розповідь киянам про спостереження життєвих, побутових ситуацій та вигаданих фантасмагоричних образів, крізь призму його бачення світу. Значну частину експозиції займе серія мальовничих пейзажів, зроблених автором в різних куточках світу на протязі останніх років.

Унікальність графічних та живописних робіт Георгія Деліева обумовлена не тільки його вкладом в театральне та кіномистецтво, а і здобутками на ниві образотворчого мистецтва. Українські мистецтвознавці визначили стиль автора як фантасмагоричний реалізм, в якому наразі працює тільки Георгій Делієв.

Завдяки цьому до його виставок завжди прикута увага не тільки шанувальників кіно та гумору а й арт-критиків, теоретиків образотворчого мистецтва та широких верств населення.

Виставка триватиме до 25.02.2013, ПН-НД 10:00–17:00

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути