chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Канікули»

Дата події:1 червня - 3 вересня 2017
Місце події:Музей сучасного мистецтва України (вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ)
Більше про подію:

Музей сучасного мистецтва України запрошує усіх на виставку «КАНІКУЛИ» .

Виставка з фондів музейної збірки кожного відвідувача надихне своїм позитивним настроєм, радісними кольоровими відтінками, придасть тонізуючий імпульс в світосприйнятті літнього періоду.

Сто чудових творів мистецтва, відомі й маловідомі творчі імена. Митці, без яких не обходиться жодна експозиція, і ті, що виставляються рідко, або зовсім незнайомі глядачу…

В експозиції вісімдесят імен художників — Бернадський, Волобуєв, Герц, Гейко, Котков, Неледва, Сафаргалін, Максименко, Слешинський, Сельський, Тітко, Цвєткова… — очікувані та маловідомі творчі імена. Кожний твір насичений теплом, сонцем, вітерцем й неймовірними літніми кольорами.

Вдивляючись в полотна Валентина Бернадського, розумієш, що майстерність — це не просто відточена до автоматизму техніка, бездоганний професіоналізм. Це — політ душі. Один з засновників кримської школи живопису, він дарує й нам радість неймовірного польоту у свій казково-сонячний світ.

Неймовірний Ернест Котков постане на цій експозиції в несподівано ніжному кольорі.

Валентина Цвєткова — один з найсвітліших і сонячних живописців Ялти: її квіти, фрукти, пейзажі ніби увібрали в себе сонце і самі стали випромінювати тепло.

Тендітна Галина Неледва, як завжди, вражає напруженим колоритом та складною, активною фактурою.

Роман Сельський, чия робота прикрашає афішу «Канікули», зачаровує магією українського фольклору.

Колекція музею дозволила показати роботи, що ще не виставлялися, а ті, що знайомі, отримали несподівано нове звучання в запропонованій темі.

Чекаємо на вас у музеї на виставці «Канікули» з 1 червня 2017 р.

Художники проведуть нас місцями, де їм самим довелося побувати, надихнутися образами, думками і темами, що заслуговують на увагу. Вона буквально заворожує глядача, створює надзвичайно життєрадісний настрій.

Координатор проекту – Онищенко Тетяна

тел. (093) 386 51 74, (067) 250 51 17

е-mail: modern-museum@ukr.net

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний

Сторінка Музею: 

http://modern-museum.org.ua/

Ролик виставки: https://youtu.be/zS8USGjy6nY

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути