chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка молодих українських художників «іllumination»

Дата події:02-30 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ, вул. Щорса, 18-д (виставковий зал Інституту проблем сучасного мистецтва)
Більше про подію:

До експозиції увійшли 11 робіт найкращих українських молодих художників, які були відібрані міжнародними експертами з мистецтва MironovaGallery спільно з художньою радою Інституту проблем сучасного мистецтва.

Це Андрій Сидоренко (спецпроект Пляж, Київ); Марина Талютто (ручна шовкографія, Київ); Юрій Сивирин (живопис на картоні, Київ); Ганна Валієва (живопис на синтепоні, Київ); Тетяна Войтович (живопис, Івано-Франківськ); Тереза Барабаш (проект XS-XXL, Львів), Михайло Барабаш (проект Алегорія прекрасного, Львів); Оксана Проценко (живопис, колаж, Львів); Федір Олександрович (інсталяція Комунікація, Київ) і спільний проект 10 M Олексія Хорошка (Луганськ) та Сергія Петлюка (Івано-Франківськ).

За словами організаторів, особливу увагу привертає робота Михайла Барабаша, в сюжеті якого скульптура людини з квітів спостерігає за процесом в`янення троянд.

Для проекту іншого художника, Андрія Сидоренка, «в якому автор розглядає проблеми соціальної ієрархії відпочивальників на пляжі, як людей, задіяних у грі колективного несвідомого», буде відтворена атмосфера справжнього пляжу з галькою, кабінкою для переодягання, рушниками, відеорядом морського узбережжя. У проекті: живопис, відео-арт та інсталяції.

Символічним входом-коридором на виставку стане арт-робота Олексія Хорошка та Сергія Петлюка, в якій звичайна картата сумка представлена як художній об`єкт екстер`єру.

Оксана Проценко, номінантка першої премії молодих художників PinchukArtCentre, представить свою нову живописно-колажну серію, до якої увійшло масштабне «і за змістом, і за розмірами» полотно Дорога в небо (2,52 м на 3,55 м), відзначають організатори виставки .

За їхніми словами, концепція виставки ILLUMINATION (з англ. освітлення, роз`яснення) полягає у висвітленні різних актуальних явищ сучасного арту, як одного з перспективних напрямків розвитку культури.

Окрім виставки українських молодих художників, у рамках проекту ILLUMINATION пройде також художня виставка робіт талановитих дітей зі шкіл-інтернатів, яку організовує Всеукраїнський благодійний фонд Дорога майбутнього.

Також в один із виставкових днів планується благодійна акція: молоді художники з проекту ILLUMINATION організують майстер-клас для юних талантів.

Організатори сподіваються, що проект ILLUMINATION стане концептуальним всеукраїнським проектом об`єднання найкращих молодих імен сучасного мистецтва. Галерея Тетяни Миронової, міжнародні та українські експерти, яких вона об`єднує, ставлять перед собою стратегічну мету відкриття нових українських арт-зірок для подання їх на найкращі арт-форуми світу.

Джерело: УНІАН

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі