chrome firefox opera safari iexplorer

Зустрічаємо весну Тичинівським брунькоцвітом!

Дата події:01 березня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

1 березня — астрономічний початок весни, коли за законами природи все повинно пробудитися від зимового сну. Ніжніше усміхаються жінки, привітнішими здаються промінчики сонця, пробиваються з-під снігу перші проліски, наливаються життям бруньки на деревах.

«Весна, весна, яка блакить! Який кругом прозор!
Садами ходить брунькоцвіт, а в небі — златозор» — 
писав Павло Тичина.

Саме у ці дні жінки повинні бути не лише особливо красивими, а й незвичними, оригінальними.

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві пропонує як жінкам, так і чоловікам для своїх улюблених пань, зробити особливу прикрасу — Тичинівський брунькоцвіт у музейних корпоративних кольорах.

Ця прикраса-ознака будь-яку жінку зробить особливою, помітною, незвичною, неповторною. Зрештою, саме по такій прикрасі ми зможемо серед сотень перехожих впізнати того, хто разом з нами вирішив от таким оригінальним чином зустріти прихід весни 2013-го року.

Брунькоцвіти виготовлятимуть у музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві 1 березня 2013 року (п"ятниця) з 11.00 до 20.00. У будь-який зручний для відвідувачів час брунькоцвіти допомагатимуть робити співробітники музею Павла Тичини. Супроводжуватимуть усе це дійство, звісно ж, поезії Павла Тичини про весну, про кохання.

Зустрінемося?

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути