chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Козятин

  • 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул., Грушевського,15
Варто побачити: колекції залізничних ліхтарів, міщанських меблів, селянського одягу, знарядь праці селян та виробів створених на них, фотографій, листівок, мідних монет, фронтових листів періоду I та II Світових війн, ювілейних медалей тощо. Музей постійно поповнює фондову скарбницю новими експонатами, систематично проводить заходи по культурно-освітній та виставковій діяльності, серед яких виставки витворів місцевих майстрів, презентації персональних виставок митців, предметів із приватних колекцій місцевих мешканців, організовує зустрічі з видатними персоналіями міста і краю.
Про музей:

Музей історії міста Козятин створено з ініціативи та за сприянням Козятинської міської ради та згідно її рішення у 1995 році. Музей вперше та урочисто відкрив свої двері для відвідувачів на 130 річницю з часу присвоєння Козятину статусу містечка 10 липня 2004 року. Розмістився заклад культури у старовинному, побудованому в зруб приміщенні бувшої земської пошти кінця XIX початку XX сторіччя. У 2005 р. , згідно постанови №889 від 12 вересня, Музей віднесено до переліку музейних закладів. Що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України.

Фонд державної колекції документів та предметів старовини Музею станом на 1. 06. 2009р. нараховує 1810 одиниць основного фонду та 685 допоміжного.

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...