chrome firefox opera safari iexplorer

Музей пивоваріння

  • 79007, м. Львів, вул. Клепарівська, 18
Про музей:

Музей відкритий 14 жовтня 2005 року під час святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.

Музей займає площу 600 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівського пивзаводу. Експозиція музею розповідає про історію пивоваріння у Львові та про Львівську броварню. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, колекції пивних бочок і пляшок, зразки реклами, тощо.

Для відвідувачів музею передбачена можливість переглянути відеофільм про Львівську пивоварню, відвідати дегустаційний зал, який потішить всіх поціновувачів пива найкращими сортами «Львівського». У музеї працює сувенірна крамничка. Із музею є перехід до пивного ресторану «Хмільний дім Роберта Домса», який розташований у колишніх пивних підземеллях.

Сьогодні Львівська пивоварня є найстаршим виробником пива в Україні. Завітавши у Музей пивоваріння у Львові, можна доторкнутись до її славного минулого i скуштувати чудовий хмільний напій, який тут виготовляють ще з 1715 року.

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...