chrome firefox opera safari iexplorer

Музей соляної промисловості

  • м. Соледар
Про музей:

У місті Соледарі працює Музей соляної промисловості. До розряду незвичайних він належить тому, що розташований під землею, на глибині 288 м, в одній із відпрацьованих соляних підземних гірничих виробок шахти №3 ДП «Артемсіль». Тут для численних бажаючих доторкнутися до багатовікової історії, для тих, хто хоче дізнатися, як кілька мільйонів років тому зароджувалося життя на нашій зеленій планеті, відкрито екскурсійний маршрут.
Відвідування соляного царства не лише пізнавальне, але ще й дуже корисне для здоров'я. Підземне повітря, насичене соляними частинками, має на людський організм значний оздоровчий вплив.

Музей співпрацює з Артемівським краєзнавчим музеєм, який має в своєму розпорядженні велике зібрання безцінних матеріалів про розвиток соляної промисловості, а також з іншими музеями, краєзнавцями та приватними особами. Є плани в найближчому майбутньому організувати спільні виставки рідкісних експонатів. Співробітники Музею соляної промисловості постійно працюють над тим, щоб люди приходили сюди знову і знову за новими неповторними враженнями, які навряд чи одержиш сидячи біля комп'ютера чи телевізора.

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...