chrome firefox opera safari iexplorer

Полтавський музей рушника

  • Полтавська область, с. Степне, вул. Жовтнева, 17
  • (0532) 55-90-95, 0679727986
  • З 9 до 17 год. Вихідні дні: субота, неділя.
  • Відвідування та екскурсійне обслуговування - безкоштовне
Варто побачити: рушники, різноманітні вишиті роботи, прядку, терниця, гребінка, рубель і качалка, ночви, діжа, в яких поєднана міцність і простота з відповідністю до призначення.
Про музей:

Музей Рушника в с. Степне заснований у 2006 році і є таким єдиним на Полтавщині.
Відправляючись у далеку путь, люди брали з собою найдорожче – рушник, який уособлював у собі «малу батьківщину».

Волинські й чернігівські, сумські і полтавські, закарпатські й рівненські прикрашають вони стіни музею, даруючи людям радість та нагадування про коріння.

Безпосередні зустрічі з авторами виробів, вивчення зразків народної творчості викликають у відвідувачів патріотичні почуття та формують творчу національну гордість — таке може бути лише в Україні.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути