chrome firefox opera safari iexplorer

У що вбирають дітей на новорічні свята?

19 грудня 2010 о 20:15

У Києві росте попит на карнавальні костюми. Про це пише «Комсомольська правда в Україні». "Поки в нас залишилися плаття казкових героїв, але багато вже розібрані, — розповідає співробітниця прокату «Сонечко» Олена Моніна. — Напередодні 2011 року виріс попит на національні костюми. Це пов'язано з тим, що більш популярним став День святого Миколи. Для дитячих ранків на це свято беруть костюми козаків і україночок. Ще один популярний герой — чорт".

Костюми талісманів наступного року, Зайця і Кота, особливим успіхом не користуються. У прокаті їх повно, навіть на новорічну ніч на них дотепер немає броні. А от на шубу Діда Мороза потрібно записуватися в чергу — їх залишилося мало.

Смаки маленьких учасників столичних ранків і карнавалів з кожним роком міняються. Діти вже не просять нарядити їх у Зайчиків і Лисичок, у вжитку — нові герої.

«Хлопчики просять одягти їх у костюми Спайдермена, Черепашок-ніндзя й інших супергероїв. А дівчата більше не хочуть бути Сніжинками, тепер їм потрібні плаття диснеївських Білосніжок і Русалочок», — говорить директор інтернет-магазину костюмів Ганна Минько.

Вибір костюмів напрокат у столиці дуже великий, але в основному для дітей. Так що дорослим, особливо якщо вони вибрали не традиційних Діда Мороза і Снігурку, а якого-небудь специфічного героя, костюм доведеться шити на замовлення. Професійні кравці підгонять убрання по фігурі, однак на таке задоволення доведеться заплатити.

«До нас недавно подзвонив клієнт, не зміг знайти в прокаті підходящий костюм. Йому потрібний був костюм не звичайного Зайця, а обов'язково зшитий із синього хутра. Напевно, корпоратив якийсь, — говорить модельєр новорічних костюмів Яна. — Ми здивувалися, але замовлення виконали за 7 днів».

Клієнт виклав майже 600 гривень, з обліком того що костюм шили по готових лекалах. А от ексклюзивне замовлення обійдеться в 1000—1500 гривень.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути