chrome firefox opera safari iexplorer

Складено рейтинг найвищих зарплат України

09 лютого 2011 о 15:53

Кадровий портал «HeadHunter Україна» склав рейтинг найбільш високих зарплат у січні.

Минулого місяця, як і протягом усього 2010 року, найбільш високооплачуваними залишаються генеральні директори. 

Якщо за підсумками минулого року середня зарплата по цій позиції становила 40 тис. грн, то в першому місяці 2011 року вона становить близько 50 тис. грн.

Як повідомляє портал «Дело», до списку лідерів топ-10 високооплачуваних професій потрапили ІТ-директори і директори з персоналу із зарплатами 25 і 20 тис. грн відповідно.

З початком нового року зросли зарплати найбільш дефіцитних ІТ-фахівців. Українські компанії готові платити C++ і PHP-девелоперам в середньому 15 і 9 тис. грн на місяць відповідно. Для порівняння, у минулому році середня зарплата на позиції C++ developer становила 13,6 тис. грн, а PHP-шників — 7,5 тис. грн.

У січні зменшилася середня зарплатна пропозиція для фінансових директорів. Якщо за підсумками 2010 року вони заробляли 25 тис. грн, то зараз їм пропонують майже вдвічі менше — 15 тис. грн. Зарплати бренд-менеджерів залишилися без змін — в середньому 8 тис. грн.

Як зазначають експерти HeadHunter, українські компанії вважають за краще не афішувати свої зарплатні пропозиції на сайтах з працевлаштування.

В Україні лише 20% роботодавців публікують пропозиції по заробітній платі. Для порівняння, у Росії цей показник становить 60%, а у Великобританії — 90%.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути