chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам пропонують здавати в оренду свої квартири для гостей Євро

04 квітня 2011 о 11:54

Вболівальників, які приїдуть на Євро-2012 до української столиці, пропонують розселити чотирма способами. Для цього будуть залучені і гуртожитки, і готелі, які не обслуговуватимуть так звану родину УЄФА, і квартири киян, а також легкі фан-табори.

Про це заявив у коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» заступник глави КМДА Анатолій Голубченко.

Він зазначив, що за попередніми розрахунками, на фінальний матч приїде близько 30-40 тисяч, а у решту євроднів – до 20 тисяч гостей міста. Їх, по-перше, планують розселити в місцевих гуртожитках. По-друге, будуть залучатися двозіркові та інші готелі. І, по-третє, як запасний варіант, готується база для здачі в оренду фанам Євро-2012 київських квартир.

«Сьогодні в нашій базі є 100 тисяч квартир киян, перевірених юристами. Адже ми проводимо роботу з квартирами ще з 1996 року за програмою розвитку приватного сектору. За попередніми заявками, з цих 100 тисяч 60% готові працювати на Євро. Проте ми пішли іншим шляхом. Якщо в готелях та гуртожиткам не вистачатиме місць для фанів, ми залучимо запасний варіант – оренду приватного житла. Здати квартиру на Євро можна буде, заповнивши анкету та підписавши договір з оператором, відповідальним за розміщення у Києві – агентством «Гамалія», — повідомив Голубченко.

Щодо цін для вболівальників, їх держава обіцяє не регулювати, а домовитись про те, щоб ціни на проживання в готелях, гуртожитках та квартирах у Києві не підвищували більш, ніж на 10%.

«Переконаний, що багато киян зможуть здати квартири на Євро. Проте важливо, щоб це було організовано через офіційну структуру, щоб фани, вирушаючи до столиці, знали, де і на яких умовах можна знайти житло. Важливо також, щоб ці квартири були перевірені і відповідали вимогам розміщення», – зазначив заступник глави КМДА.

За словами Голубченка, не виключено, що у випадку збільшення кількості гостей буде організовано фан-табори, як це було на Євробаченні. «Сьогодні багато фірм пропонують Києву послуги з розміщення легких таборів – не тільки на острові, а й в різних місцях області. Будемо ми вдаватись до таких заходів чи ні – поки остаточного рішення нема. Але це не виключається», – пояснив він.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути