chrome firefox opera safari iexplorer

В Одесі cвобода слова є лише в соціальних мережах

17 червня 2011 о 11:30

В Одесі бути власником телевізійного каналу – це модно, це мейнстрім. Причому робота таких телеканалів зосереджена не на партію, а на персону. Відтак, відповідні новини і програми показують.

Про це 16 червня на семінарі за участі провідних одеських інтелектуалів «Хто такі одесити і що вони можуть?» розповіла медіаексперт Зоя Казанжи.

«На офіційному сайті Національної рада України з питань телебачення і радіомовлення у державному реєстрі телерадіоорганізацій зафіксовано, що в Одесі зареєстровано 108 телеканалів, з них, я порахувала, активнодіючих – 40. Одесити, переважно не читають, вони дивляться. Людина з ТБ – це гуру, одеські ведучі – популярні. Їм вірять», — зазначила експерт Одеси.

Вона розповіла, що телеканали в Одесі діляться на опозиційні  і провладні.

«У нас (в Одесі – ред.) немає незалежних телеканалів, як у вас, наприклад, той же канал «24», в якому просто новини. Друкована преса у нас не дуже популярна. Свого часу (1996-97 р.) добре сприймалася «Вечірка», але після вбивства редактора більше ніяка газета не зайняла такого місця. У нас близько 30 активних новинних сайтів, які чітко модеруються. Зокрема, дуже популярний «Одеський форум», куди закидають політичні теми, він дуже жорстко модерується. Це пояснюють тим, що «ми платимо за утримання сайту і відповідно, стираємо те, що хочемо». Свобода слова є лише в соціальних мережах, але ви самі знаєте, як частіше використовують соцмережі», — поінформувала Зоя Казанжи.

«В Одесі настільки анонсували 9 травня у Львові, що 9 травня всі сиділи з пультом  перед телевізором… Тепер вони готуються до 22 червня. Хоча є сумніви, що вони сюди поїдуть», — зазначила Зоя Казанжи.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути