chrome firefox opera safari iexplorer

Держкомтелерадіо вкрало логотип у «Книжки року»?

13 жовтня 2011 о 09:37
6 грудня відбудеться чергове засідання Комітету зі щорічної премії президента України «Українська книжка року».

Про це повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення, який цитує Буквоїд.

Водночас на офіційному сайті ця інформація розміщена із логотипом зовсім іншого конкурсу — Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», засновником якого є Костянтин Родик та Галіна Родіна.

Цей конкурс було засновано 1999 року і відтоді визначає найкращі книжки, видані в Україні у номінаціях «Хрестоматія», «Красне письменство», «Дитяче свято», «Минувшина», «Софія», «Обрії», «Візитівка». Він жодного стосунку до «Української книжки року» не має.

Водночас Держкомтелерадіо повідомляє, що 6 грудня Комітет премії «Українська книжка року» на чолі із Іваном Драчем визначить порядок допуску видань до участі у конкурсі та про публікацію переліку видань, допущених до участі у конкурсі.

Нагадаємо, щорічна премія «Українська книжка року» була заснована указом президента Віктора Ющенка від 16 грудня 2009 року. 30 вересня 2011 року президент Віктор Янукович затвердив новий склад комітету цієї премії.

Станом на ранок 12 жовтня на сайті Держкомтелерадіо прибрали логотип Всеукраїнського рейтингу «Книжка року». Костянтин Родик висловив своє здивування щодо ситуації, яка склалася.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути