chrome firefox opera safari iexplorer

Українська Вікіпедія піднялася у рейтингу і посідає 5-те місце

05 березня 2012 о 10:52

Березневе оновлення рейтингу якості «Списку статей, які повинні бути у всіх Вікіпедіях» засвідчило, що українська Вікіпедія наразі посідає 5-те місце серед усіх 284 мовних розділів цієї всесвітньої онлайн-енциклопедії.

Протягом лютого україномовна Вікіпедія стрибнула з 7-го на 5-те місце за цим показником, і обійшла російську та іспанську Вікіпедії. Також за результатами лютого українська Вікіпедія продемонструвала найкращі показники зростання серед усіх мовних розділів.

До списку кращих 1000 статей входять статті з галузі загальних знань.Вони використовуються для підрахунку своєрідного «рейтингу Вікіпедій», який оновлюється один раз на місяць і відображає наявність та розмір статей із цього списку. Першу сходинку в цьому рейтингу якості займає каталонський мовний розділ Вікіпедії, за ним йде англомовний, а 3-є та 4-е місце посідають франко- та німецькомовні Вікіпедії.

Таке зростання якості 1000 необхідних статей було зумовлене насамперед збільшенням кількості користувачів української Вікіпедії, які протягом останнього місяця зробили як мінімум одну правку.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути