chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні може з'явитися журналістська премія імені Ігоря Лубченка

24 травня 2012 о 10:56

Національна спілка журналістів України вирішила започаткувати низку заходів для увічнення пам`яті колишнього голови Спілки Ігоря Лубченка, який пішов з життя 13 травня 2012 року.

Як повідомляє «Телекритика», НСЖУ вирішила встановити пам`ятник І.Лубченку на Байковому цвинтарі, видати до роковин смерті книгу пам`яті, ініціювати присвоєння імені Лубченка вулицям у місті Київ та Ізюм (Харківська обл.), заснувати премію його імені за кращу публікацію, теле- та радіо матеріал на захист свободи слова, прав та інтересів журналістів.

Також спілка планує заснувати стипендію імені І.Лубченка у Київському інституті журналістики, а щорічно 3 листопада, у його день народження, проводити «круглі столи», творчі вечори та інші заходи, присвячені актуальним проблемам журналістики.

Як повідомляв УНІАН, заслужений журналіст України І.Лубченко помер 13 травня 2012 р., на 75-му році життя.

І.Лубченко був головою Національної спілки журналістів України протягом останніх 15 років – до квітня 2012 року.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути