chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні надрукують серію книг про найвідоміших журналістів

03 вересня 2012 о 10:04

Наступного року Національна спілка журналістів України за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України планує розпочати видання серії книг “Золоті імена української журналістики”.

Про це повідомив голова НСЖУ Олег Наливайко під час посвячення першокурсників Інституту журналістики Київського національного університету, повідомили УНІАН у прес-службі спілки.

За словами О.Наливайка, перші томи серії будуть присвячені засновникам сучасної української школи журналістики Анатолію Москаленку, Володимиру Здоровезі, Дмитру Прилюку.

“Правління НСЖУ прийняло рішення про створення видавничого дому “Журналіст України”. Ці проекти, а також книга спогадів про Ігоря Федоровича Лубченка будуть першим творчим доробком нашого видавництва. В майбутньому воно зосередиться на випуску методичної та пізнавальної літератури для нашої професії, а також інших комерційних проектах.

Найближчим часом відбудеться зустріч секретаріату спілки із професорсько-викладацьким складом Інституту журналістики, де буде складено план випуску літератури”, — сказав О.Наливайко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути