chrome firefox opera safari iexplorer

У Вінниці відзначать День бабусі і дідуся

13 червня 2012 о 13:13

Управління з питань культури Вінницької міськради ініціювало проведення двох нових свят: 16 червня у місті над Бугом відзначатимуть День бабусі, а 23 червня — День дідуся.

— Якщо маємо свято матері і свято батька, то чому не вшанувати тих, хто виховував матерів і батьків, — наших милих бабусь, — каже керівник департаменту Ірина Френкель. — Плануємо зробити такі свята традиційними, тому закликаємо представників інших міст підтримати ініціативу, бо люди, про яких йдеться, справді варті великої уваги і пошанування.

Бабусі виборюватимуть титул у двох номінаціях «Наймобільніша бабуся міста» та «Найкраща бабуся Вінниці». Втім, призи для них можуть виграти їхні діти і внуки або зробити сюрприз: привселюдно вручити подарунок, виготовлений власноруч. Це передбачено одним із заходів свята.

Основні заходи відбуватимуться на Мистецькому узвозі, який облаштували у Вінниці біля майдану Незалежності, однак організатори запевняють, що вшановуватимуть вінницьких бабусь у всіх районах міста. Їм нададуть можливість представити на огляд власні вироби — декоративно-прикладного мистецтва, вишивку, картини тощо, а також продемонструвати номери художньої самодіяльності.

Нове свято відзначатимуть у рамках проекту «Мистецькі вихідні», завдяки якому у місті над Бугом щосуботи та щонеділі організовують масові заходи для людей різного віку — від діток до бабусь і дідусів.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути