chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні заборонили діяльність 340 атракціонів

18 червня 2012 о 13:06

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки станом на 18 червня заборонила експлуатацію 340 атракціонів, повідомив заступник голови Держгірпромнагляду Степан Дунас.

«Станом на сьогодні вже перевірено 920 атракціонів. Встановлено, що наразі не відповідають вимогам 340 атракціонів по всій Україні. Їх робота заборонена ... Ці атракціони зараз не відповідають вимогам і створюють певну загрозу, тому ми змушені були призупинити їх роботу», — заявив він.

Крім того, за словами заступника голови, до відповідальності за такі дії було притягнуто 179 посадових осіб. «В основному ці порушення — це відсутність проектної документації на розміщення атракціонів у разі їх переміщення з одного місця на інше», — зазначив Дунас.

За даними чиновника, в Україні діє близько 1090 — 1100 атракціонів, з яких більш як 200 — пересувні атракціони.

Як повідомлялося 13 червня, у Києві заборонили експлуатацію 14-ти атракціонів.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути