chrome firefox opera safari iexplorer

З–під Андріївської церкви поповз ґрунт

28 червня 2012 о 15:21

З-під Андріївської церкви «поплив» схил. Як розповідають очевидці — художники, що торгують картинами під храмом, — землю, яка вивалилася на алею і практично перегородила прохід, вони після обвалу вивозили самі. Її натиск на кам’яно–металеве огородження був настільки сильним, що потріскався паркан.

Як пояснили «Україні молодій» у організації «Укр­НДІпроектреставрація», яка займалася проектуванням укріплюючого схилу, це сталося через те, що неякісно закріпили його верхні шари: «Зараз натягують сітки, які мають укріпити схил. Коли його укріплять повністю — невідомо, є проблеми з фінансуванням. У перспективі буде укладено дерен. Якщо говорити про якість проектних робіт — то встояли ті ділянки, де схил найкрутіший. До проекту претензій бути не може — питання до генпідрядника — «Основи–солсіф», яка когось брала на субпідряд».

Фото umoloda.kiev.ua

Проте художники, які продають свої роботи на алеї під схилом, переконані: причина обвалу — незадовільна робота «реконструкторів». Кажуть, що укріпленням схилу займалися працівники «з Середньої Азії», яким спершу обіцяли по 100 гривень за день роботи, а потім — по 70, і вони відмовилися завершити роботу. Тому й траву, яка б мала укріпити схил, не засіяли, а сітка, якою накрили землю, не вберегла схили Андріївської церкви від зсуву.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути