chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо музею Пирогова розгорівся кадровий скандал

12 лютого 2013 о 09:40

Колектив Музею занепокоєний ситуацією щодо можливого повернення на посаду директора Павла Федаки. Про це працівники Національного музею народної архітектури та побуту України повідомляють у відкритому листі Міністру культури України Новохатьку Л.М., передає УНН.

Працівники Національного музею народної архітектури та побуту України висловили категоричний протест щодо можливого повернення Павла Федаки на посаду генерального директора.

Працівники зазначають, що під час судового розгляду справи за позовом Павла Федаки про поновлення на посаді директора Музею своїми завідомо неправдивими свідченнями він завів суд в оману, що вплинуло на рішення суду на його користь. У колективу музею є документи, які свідчать, що в день ознайомлення з наказом Міністерства про його звільнення з посади директора музею, Павло Федака знаходився на роботі. Хоча до суду була надана інформація, що в день звільнення, із самого ранку, Павло Федака перебував на лікарняному.

Колектив музею попереджає, що якщо Павло Федака повернеться, у нього знову виникнуть конфлікти з колективом, а ситуація у Музеї може опинитися на межі нової кризи.

У випадку повернення Павла Федаки на посаду директора НМНАПУ, колектив Музею залишає за собою право проінформувати про стан речей відповідні міжнародні органи охорони історико-культурної спадщини, Верховну Раду України, міжнародні та українські ЗМІ та почати безстрокове пікетування відповідних органів влади.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути