chrome firefox opera safari iexplorer

Львівян ошукують, надсилаючи по дві квитанції за газ

11 липня 2013 о 11:10

Деякі українці платять за газ за подвійним тарифом. Так, на гарячу лінію народного контролю поскаржились мешканці Львова: ті самі нарахування за газопостачання уже кілька місяців їм надсилають двома різними квитанціями. І хто необачний — платить двічі, повідомляє телеканал ZIK.

Дві різні квитанції кілька місяців тому знайшла у своїй поштовій скриньці пані Наталя. За одним рахунком жінка боргувала «Львівгазу» — 700 гривень, за іншим — кількадесят.

«Тоді я вирішила звернутися у „Львівгаз“, подзвонила і запитала чи є у мене борг , вони сказали, що нема і я попросила, щоб мені замість такої квитанції надавали лише таку, де вказано кількість спожитого газу і вартість виставлена, бо це є фінансовий документ», — розповіла Наталя Родіна.

У «Львівгазі» не заперечують, що такі різні документи можуть людей ошукати, та єдине, що можуть порадити: бути обережними. Другу, загальну квитанцію з переліком усіх послух, припускають, що придумали у міськраді, щоб люди швидше позбувались боргів.

«Ми від своїх квитанцій не бачимо поки необхідності і потреби відмовлятися, а то що проявляє ініціативу „Мегабанк“ разом з комунальними підприємствами, то ми не можемо заперечувати, все ж таки це покращення споживачу умов», — розповів заступник начальника управління експлуатації газового господарства м. Львова Ростислав Ковальчук.

Натомість у районних адміністраціях вважають, що квитанції впровадили саме у «Львівгазі». Там підозрюють, що так газовики покращують фінансове становище підприємства.

«Це помилка і мешканець може просто попастися на цьому, тому, що в квитанцію про квартирну оплату „Львівгаз“ домовилися і просто внесли свою графу про оплату за газ не погоджуючи ні з ЛКП ні з керівництвом району. Це просто була домовленість , можливо , керівництва „Львівгазу“», — зауважила заступник начальника відділу житлового господарства Сихівської райадміністрації Мар'яна Лакомська.

Та як боротися з двома рахунками — в місті не може відповісти ніхто, зрештою, і боротися з ними теж не беруться. Наразі в подвійних квитанціях нічого поганого не бачать і в міськраді, тому просто радять людям уважно стежити за що і кому віддають свої гроші. Схожа ситуація була у Львові і у 2008 році. Тоді при переході оплати за водопостачання від ЖЕКу напряму до водоканалу львів'яни кілька місяців отримували дві квитанції і платили двічі. Гроші, а це кілька мільйонів гривень їм так і не повернули та не списали.

Нагадаємо, українці за 5 місяців цього року накопичили боргів за газ більше, ніж за весь минулий рік.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

18 листопада

Інші дати
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути
Народився Павло Сохань
(18 листопада 1926, Новоіванівка, Сумщина – 14 червня 2013, Київ) — український історик-славіст, джерелознавець, археограф, член-кореспондент Національної академії наук України (1985), заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії УРСР у галузі науки і техніки (1980). Автор понад 400 праць у галузі всесвітньої історії, археографії та джерелознавства. Головний редактор «Українського археографічного щорічника» та «Наукових записок Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України», член редколегій низки вітчизняних наукових періодичних видань та наукової ради «Українського історичного журналу».
Розгорнути