chrome firefox opera safari iexplorer

Львівян ошукують, надсилаючи по дві квитанції за газ

11 липня 2013 о 11:10
rada2012.net.ua

Деякі українці платять за газ за подвійним тарифом. Так, на гарячу лінію народного контролю поскаржились мешканці Львова: ті самі нарахування за газопостачання уже кілька місяців їм надсилають двома різними квитанціями. І хто необачний — платить двічі, повідомляє телеканал ZIK.

Дві різні квитанції кілька місяців тому знайшла у своїй поштовій скриньці пані Наталя. За одним рахунком жінка боргувала «Львівгазу» — 700 гривень, за іншим — кількадесят.

«Тоді я вирішила звернутися у „Львівгаз“, подзвонила і запитала чи є у мене борг , вони сказали, що нема і я попросила, щоб мені замість такої квитанції надавали лише таку, де вказано кількість спожитого газу і вартість виставлена, бо це є фінансовий документ», — розповіла Наталя Родіна.

У «Львівгазі» не заперечують, що такі різні документи можуть людей ошукати, та єдине, що можуть порадити: бути обережними. Другу, загальну квитанцію з переліком усіх послух, припускають, що придумали у міськраді, щоб люди швидше позбувались боргів.

«Ми від своїх квитанцій не бачимо поки необхідності і потреби відмовлятися, а то що проявляє ініціативу „Мегабанк“ разом з комунальними підприємствами, то ми не можемо заперечувати, все ж таки це покращення споживачу умов», — розповів заступник начальника управління експлуатації газового господарства м. Львова Ростислав Ковальчук.

Натомість у районних адміністраціях вважають, що квитанції впровадили саме у «Львівгазі». Там підозрюють, що так газовики покращують фінансове становище підприємства.

«Це помилка і мешканець може просто попастися на цьому, тому, що в квитанцію про квартирну оплату „Львівгаз“ домовилися і просто внесли свою графу про оплату за газ не погоджуючи ні з ЛКП ні з керівництвом району. Це просто була домовленість , можливо , керівництва „Львівгазу“», — зауважила заступник начальника відділу житлового господарства Сихівської райадміністрації Мар'яна Лакомська.

Та як боротися з двома рахунками — в місті не може відповісти ніхто, зрештою, і боротися з ними теж не беруться. Наразі в подвійних квитанціях нічого поганого не бачать і в міськраді, тому просто радять людям уважно стежити за що і кому віддають свої гроші. Схожа ситуація була у Львові і у 2008 році. Тоді при переході оплати за водопостачання від ЖЕКу напряму до водоканалу львів'яни кілька місяців отримували дві квитанції і платили двічі. Гроші, а це кілька мільйонів гривень їм так і не повернули та не списали.

Нагадаємо, українці за 5 місяців цього року накопичили боргів за газ більше, ніж за весь минулий рік.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

17 грудня

Інші дати
День пам’яті Великомучениці Варвари
Свята Варвара - християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у м. Іліополі (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Відразу після її мученицької кончини діва Варвара стала вшановуватися християнами, як свята великомучениця. Святість діви Варвари засвідчувалася також багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці. З 1960 р. мощі святої великомучениці Варвари перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва.
Розгорнути
День працівника державної виконавчої служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості…» згідно Указу Президента України «Про День працівника державної виконавчої служби» від 22 липня 2009 р. № 569/2009.
Розгорнути
Народився Данило Щербаківський
(1877, с.Шпичинці, Житомирська область – 1927) – етнограф, дослідник українського народного мистецтва, археолог і музичний діяч. Автор понад 40 друкованих наукових досліджень та десятки рукописів («Козак Мамай», «Українські дерев»яні церкви», «Символіка в українському мистецтві», Український килим» та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Новаченко
(1898, м.Буринь, Сумська область – 1966) - український ортопед-травматолог. Праці присвячено питанням лікування переломів кісток, протезування тощо. Широко відомі відновні операції на опорно-руховому апараті за Новаченком, кісткова пластика.
Розгорнути
Народився Юрій Шерех (Шевельов)
(1908, м. Харків - 2002) - славіст-мовознавець, історик української літератури. Професор Гарвардського, Колумбійського університетів. Автор фундаментальних наукових праць "Предісторія слов'янської мови: історична фонологія загально-слов'янської мови", "Історична фонологія української мови" та ін.
Розгорнути