chrome firefox opera safari iexplorer

Випускники українських шкіл зможуть заробити 50 тисяч гривень своїми знаннями з економіки та фінансів

05 лютого 2014 о 12:34
ipress.ua

З 1 лютого в Україні стартувала всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл «Фінансовий геній» . На відміну від звичайних шкільних олімпіад , в ній може брати участь випускник будь-якої української школи , незалежно від його оцінок в табелі. Переможець " Фінансового генія " отримає грант на суму 50 000 гривень на оплату подальшого навчання у вищій школі.

"Це найсучасніша в Україні шкільна олімпіада , взяти участь в якій може будь-хто , — каже Світлана Нікітіна , керівник проектів Юніорбанка . — Володарем гранту на навчання в престижному вузі може виявитися випускник будь-якої школи , міської чи сільської . Крім того , всі учасники проекту отримають відмінний шанс підтягнути свої знання з економіки та дізнатися багато нового , що дуже корисно перед вступом до вузу " .

Щоб стати учасником « Фінансового генія» , потрібно до 17 лютого зареєструватися на Інтернет- сторінці http://www.juniorbank.com.ua/olympics . Обов'язковою умовою участі в проекті є наявність Карти ЮНІОРА — її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти будуть через Інтернет виконувати чотири блоки завдань ( тести і завдання на різні теми з економіки, фінансів , банківської справи ) . За результатами тестів і вирішення завдань учасникам « Фінансового генія» нараховуватимуться конкурсні бали .

Учасниками фінального туру олімпіади , який пройде в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську , стануть 20 конкурсантів , які набрали найбільшу кількість балів у ході першого етапу . Серед фіналістів за підсумками рішення практичних завдань та кейсів буде визначений «Фінансовий геній» 2014 року. Призери олімпіади отримають грошові призи — 10 000 і 5 000 гривень .

Освітня програма Юніорбанк стартувала в 2009 році в Україні . Сьогодні Юніорбанк працює в Україні , Росії , Грузії та Латвії , об'єднуючи більш 610000 школярів . В рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання фінансових послуг для дітей та підлітків , а й підтримує спортивний рух і програми популяризації здорового способу життя школярів . Національна програма фінансової грамотності Юніорбанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів . Насамперед , це захоплюючий , цікавий матеріал : мультфільми , презентації , ігри і навіть соціальна мережа для юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно -ігрова програма навчання , а у старшокласників є можливість на практиці вивчити економіку , бізнес і фінанси і визначитися з майбутньою спеціальністю . Унікальна пластикова Карта ЮНІОРА , яка випускається за згодою і під контролем батьків , дає можливість не тільки користуватися " дорослими " можливостями і банківськими послугами , а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі