chrome firefox opera safari iexplorer

«Армія подарунків» — у найбільших містах України

27 листопада 2014 о 10:45

“Вони зустрічатимуть Новий Рік у окопах. Аби ми могли святкувати. Тож новорічний подарунок має отримати кожен боєць на кордоні та в зоні АТО — щоби в наших сміливих хлопців та дівчат було хоча б трошечки свята”.
 
У тому головна ідея проекту “Армія подарунків”, до якого вже долучилися найбільші українські міста: Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Кривий Ріг.
 
Новорічні подарунки бійцям готують у різних куточках України. З міст, де “Армія подарунків” ще не має своїх точок, подарунки надсилають Новою Поштою — волонтерській групі Help Army, яка, власне, й стала ініціатором проекту.
 
Сьогоднішні партнери “Армії подарунків” — група Help Army, фонд “Підтримай армію України!”, ГО “Патріот”, волонтерська ініціатива “Воля та Торнадо”, благодійні фонди “Добрий самарянин”, “Харків із тобою”, “Мир і порядок”, “Єдина родина”, Сестринська сотня Дніпропетровська та Жіноча сотня Кривого Рогу. Адреси, куди приносити подарунки в цих містах, можна дізнатися на сторінці facebook.com/armyofgifts.
Ініціатори проекту нагадують, що до нього можуть долучитися які завгодно інші волонтерські групи та об’єднання. Кожна волонтерська група відвезе зібрані нею подарунки своїм підшефним. А якщо можливості довезти група не має, тоді їй допомжуть інші.
 
У Харкові групи дівчат щотижня зустрічаються для того, аби зробити бійцям подарунки: кажуть, гуртом і веселіше, і корисніше. “Дивіться, як це працює: незнайома нам Інна з Одещини підкинула ідею робити патріотичні малюнки на флягах, так само незнайома мені Марія купила фляги, Дарина знайшла фарби і придумала зняти візерунки-обереги з писанок, і ми втрьох зі ще однією дівчиною їх розмалювали, — говорить художниця Світлана Акатьєва. — Це свого роду художня толока”.
 
“Круто, якщо подарунок буде зроблений власноруч, — переконана одна з ініціаторок акції, Іванна Скиба-Якубова, група Help Army. — Зв’яжіть шапку чи шалик, вишийте оберіг чи намалюйте стійкими фарбами тризуб на флязі — і замерзлий хлопець у холодному окопі знатиме, що ви про нього думаєте, а отже, все не даремно. Не вмієте робити руками — купіть труси з яким-небудь суперменом чи просто упаковку шкарпеток, повірте, отримати нові чисті шкарпетки для солдата це вже справжнє свято”.
 
Анна Сандалова, фонд “Підтримай армію України”, просить не забувати про такі корисні в польових умовах речі, як термокружки, термобілизна, складані ножі, ліхтарики та механічні годинники — те, що буде не просто приємним, а ще й корисним.
А Жанна Великова з криворізької Жіночої Сотні нагадує про домашні солодощі: “Це наче привіт із дому, з часу, коли вся сім’я збиралася за святковим столом”.
 
Як передати подарунки солдатам
 
Принести на волонтерські склади:
ХАРКІВ:
Help Army
— телекомпанія Приват-ТВ, вул. Пушкінська, 79;
— склад на Комсомольскому шосе, 77;
— магазин «Нова Вода», Московський проспект, 191;
БФ «Єдина родина»
— вул. Мельникова, 2, 3-й поверх ;
БФ «Мир і порядок»
— вул. Гоголя, 11
— ТРЦ «Дафі», 1-й поверх, біля супермаркету Fozzy
КИЇВ:
— вул. Васильківська 1, офіс 118 (фонд «Підтримай армію України!»)
— вул.Пушкинська 28-А, з 10:00 до 21:00, тел. 044 592 07 24 (ГО «Патріот»)
ЛЬВІВ:
— вул. Козельницька, 2а, 067 68 09 142 (група «Воля та Торнадо»)
КРИВИЙ РІГ:
Жіноча Сотня:
— фотостудія «Імідж», вул. С.Перовської,9
— КГЦ «Шелтер +», вул. Армавірська,28
067 638 35 19, Світлана
ОДЕСА:
БФ «Добрий самарянин»:
сквер Гамова, 3, контактний телефон: 0973757229, Наталя
2. Безкоштовно надіслати Новою Поштою:
— склад №10, ул. Чайковского, 7/9, получатель Константин Калметьев, +380 50 6690643 (подзвоніть Кості, спитайте промокод)
— склад № 28, ул. Культуры, 23, получатель Иванна Скиба-Якубова, +380 97 905 82 98
 
Переказати гроші на рахунки груп-партнерів
 
— з поміткою “на новорічні подарунки бійцям”
 
Докладнішу інформацію ви можете отримати від організаторів акції:
PR-аґенція “Bagels&Letters”, волонтерська група Help Army,
Іванна Скиба-Якубова,
+380 97 905 82 98, ivanna@bagels-letters.com

Джерело: inform.kharkov.ua
Розділи: Суспільство

17 грудня

Інші дати
День пам’яті Великомучениці Варвари
Свята Варвара - християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у м. Іліополі (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Відразу після її мученицької кончини діва Варвара стала вшановуватися християнами, як свята великомучениця. Святість діви Варвари засвідчувалася також багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці. З 1960 р. мощі святої великомучениці Варвари перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва.
Розгорнути
День працівника державної виконавчої служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості…» згідно Указу Президента України «Про День працівника державної виконавчої служби» від 22 липня 2009 р. № 569/2009.
Розгорнути
Народився Данило Щербаківський
(1877, с.Шпичинці, Житомирська область – 1927) – етнограф, дослідник українського народного мистецтва, археолог і музичний діяч. Автор понад 40 друкованих наукових досліджень та десятки рукописів («Козак Мамай», «Українські дерев»яні церкви», «Символіка в українському мистецтві», Український килим» та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Новаченко
(1898, м.Буринь, Сумська область – 1966) - український ортопед-травматолог. Праці присвячено питанням лікування переломів кісток, протезування тощо. Широко відомі відновні операції на опорно-руховому апараті за Новаченком, кісткова пластика.
Розгорнути
Народився Юрій Шерех (Шевельов)
(1908, м. Харків - 2002) - славіст-мовознавець, історик української літератури. Професор Гарвардського, Колумбійського університетів. Автор фундаментальних наукових праць "Предісторія слов'янської мови: історична фонологія загально-слов'янської мови", "Історична фонологія української мови" та ін.
Розгорнути