chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкриється виставка, присвячена пам'яті Митрополита Володимира

12 листопада 2014 о 10:46

23 листопада, в День народження Митрополита Володимира, в галереї «Соборна» відбудеться відкриття фотовиставки, присвяченої його пам'яті, повідомляє сайт soborna.church.ua.

На виставці будуть представлені світлини Митрополита Володимира з особистого архіву Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра та роботи фотографа з Краматорська Ігоря Граченка. Фотовиставка є спільним проектом галереї «Соборна» та Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Також цього дня в Кафедральному соборі на честь Воскресіння Христового відбудеться спільна поминальна молитва за Митрополита – панахида відбудеться в 12:30 в храмі Всіх святих.

Як сказано в повідомленні, особистість Митрополита Володимира стала символом і втіленням непохитної мужності і стійкості Української Церкви. На давній кафедрі Київських святителів Митрополит Володимир проявив себе не тільки як пастир добрий, який готовий душу свою покласти за паству свою, але і як талановитий проповідник, богослов, учитель віри. Очоливши Церкву в непростий для України час, Митрополит Володимир зумів зберегти в ній мир і злагоду, об'єднати православних християн, істотно розвинути всі єпархії, утвердити вічні християнські цінності в українському суспільстві.

Джерело: risu.org.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути