chrome firefox opera safari iexplorer

Триває музейний тиждень в українській Вікіпедії

12 березня 2015 о 15:18

7-24 березня 2015 року в українській Вікіпедії проводиться тематичний тиждень, присвячений музеям. Метою проведення тижня є створення та вдосконалення статей про музеї, музейні експонати, збірки та визначні виставки, музеєзнавців, музейні видання тощо — як України, так і інших країн світу.

Попередній тиждень проводився у 2010 році, і тоді він виявився доволі успішним, а учасники відзначилися великою активністю. Однак в українській Вікіпедії і досі бракує статей про провідні галузеві та національні музеї деяких країн світу, про відомі експонати та видатних діячів музейної справи. Тому проведення нового тижня , передусім, покликане на збільшення і удосконалення музеєзнавчого контенту.

Тематичний тиждень у Вікіпедії — це така співпраця редакторів енциклопедії, коли впродовж певного часу (не менше тижня) усі охочі долучаються до заповнення конкретної слабо висвітленої теми; проводяться вони регулярно, з подачі найбільш зацікавлених і завзятих.

Взяти участь у музейному тематичному тижні можуть всі охочі. Детальніше про тиждень — зокрема список статей, які варто створити, – дивіться тут. З початку тижня уже створено щонайменше 19 статей. Долучайтеся!

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути