chrome firefox opera safari iexplorer

Винахід українців потрапив у топ-15 найкрутіших продуктів року

23 листопада 2015 о 13:00
Американське видання Inc.com опублікувало рейтинг 15 найкрутіших продуктів цього року, серед яких опинився і український стартап Petcube.

Компанію стартапу склали міні 3D-принтер, переносне робоче місце, портативний сигвей і не тільки.

«Замість того, щоб дивитися відео котиків на роботі, краще спостерігайте за власним котом з екрану свого мобільного пристрою», — пише видання. Petcube потрапив до списку під номером 8.

Список  ТОП-15 опублікований в рамках підбиття виданням технологічних підсумків року. На підході спеціальний номер друкованого журналу про стартапи.

Крім Petcube в список потрапили як IT-розробки просто цікаві і зручні прототипи. Приміром, під номером 13 розташувалася компанія The TaboLap, яка розробляє переносне робоче місце, яке можна розгорнути хоч на лавці в парку.

Під номером 5 — проект Hammerhead, інноваційна система навігації для велосипедів.

Petcube — єдиний український проект, який потрапив до списку. Ще до цього він увійшов до топ 20 європейських стартапів ранньої стадії. Відбір проектів здійснював фонд Seedcamp, який має репутацію найсильнішого європейського бізнес-акселератора.

Винахід Олександра Нескіна PetCube – це іграшка для тварин, робот, що пересувається по квартирі і світить лазерною указкою. Гратися з твариною можна дистанційно, через веб-інтерфейс, доступ до якого – надати своїм друзям.

Inc.com — один з найбільш авторитетних американських журналів про компанії, які активно зростають. Заснований в 1979 році.

Нагадаємо, що Petcube недавно почав продаватися в українських магазинах. Один пристрій обійдеться в 5 555 грн.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути