chrome firefox opera safari iexplorer

4 грудня в Музей Івана Гончара відбудеться благодійний аукціон картин «Мистецтво заради життя»

02 грудня 2015 о 11:16
socportal.info

4 грудня 2015 року о 18 годині в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться благодійний аукціон картин – написаних бійцями у військових госпіталях – “Мистецтво заради життя”.

Напередодні Дня збройних сил України, відбудеться благодійний проект «Мистецтво заради життя», започаткований некомерційними організаціями, які створені учасниками бойових дій, та опікуються долями військовослужбовців України після повернення у мирне життя.
Врятувати життя іншої людини, завжди вважалось благодійною та поважною справою, тому підтримати героїв, що отримали важкі поранення на Сході України шляхом участі в проекті, є можливість спасти ще один світ. Благодійний проект «Мистецтво рятує життя» має на меті створення актуального культурного контексту для підтримки тих, кому вкрай необхідна допомога, та запрошує на аукціон художніх картин написаних бійцями у військових госпіталях.
Кошти зібрані на аукціоні художніх робіт, будуть передані 7 бійцям із різних батальйонів, які отримали складні поранення та ураження, і зараз потребують термінової медичної допомоги. Покупці картин, окрім виставлених лотів, отримають свідоцтва «Рятівник Героя».
Організатори аукціону забезпечують усіх осіб, які бажають прийняти в ньому участь, можливість ознайомитись з інформацією про бійців, яким необхідне лікування, виставленими лотами та правилами проведення аукціонних торгів на сторінці facebook та у друкованих буклетах для присутніх благодійної програми.

У програмі беруть участь:
— заслужений артист України, активіст українського культурного опору Тарас Компаніченко;
— лауреат міжнародних конкурсів вокалістів Тетяна Асадча;
— заслужена артистка України Леся Горова;
— актриса театру та кіно Алла Загинайко;
— письменниця, автор книги та п’єси про Іловайську трагедію, Марія Старожицька;
— ініціатор та організатор проекту «Мистецький спецназ» Зоя Ружин;
— володарі І премії Міжнародного конкурсу «Париж скликає друзів» (Франція) Адріана та Мідея Наруцькі;
— вокальний секстет VocOUT;
— гурт «Буття»;
— лауреат фестивалів української пісні Неля Франчук;
— театральний колектив пантоміми «Карамель» та інші

Гості заходу громадські діячі, українські виконавці, меценати.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Український кризовий медіа-центр
вул. Хрещатик, 2 «Український дім», м. Київ

22 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі