chrome firefox opera safari iexplorer

Київські виставки потрапили до топ-15 світового рейтингу

22 грудня 2015 о 10:27

До міжнародного рейтингу Топ-15 виставок сучасного мистецтва увійшли 2 виставки, що проходили у Києві 2015 року. Рейтинг оприлюднило американське видання Hyperallergic.

Бієнале «Київська школа», яка тривала з 8 вересня по 1 листопада, посіла 4 місце рейтингу. Київська бієнале представила 6 шкіл і проходила на кількох локаціях у Києві та за кордоном. Один з авторів рейтингу Алпеш Пател зазначив, що Київська бієнале запам’ятається завдяки зусиллям команди «Центра візуальної культури», без якої не можливе було б її проведення, а також завдяки формату інтегрування виставкових проектів у площину публічного обговорення.

Восьму позицію зайняла виставка Карлоса Мотти «Патріоти. Громадяни. Коханці...», що розпочалася в PinchukArtCentre 31 жовтня і триватиме до 10 січня 2016 року. «Працюючи з журналістом, знайомим з лесбійками, геями, бісексуалами, трансгендерами, інтерсексуалами та квір активістами, Мотта взяв інтерв’ю в 11 осіб  на теми ЛГБТК під час війни. Кожне інтерв'ю делікатно відредаговане і транслюється на моніторі з навушниками для приватного перегляду, не стаючи дидактичним і сенсаційним», — написано в матеріалі.

До списку найкращих виставок також потрапили експозиції, які проходили в Нью-Йорку, Венеції, Мілані, Стамбулі, Гонконгу, Лондоні, Берліні та Мехіко.

 

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути