chrome firefox opera safari iexplorer

Українські програмісти розробили навігатор, який враховує якість доріг

09 грудня 2015 о 14:00

Хмельницька компанія stfalcon.сom розробила навігатор Uaroads, який прокладає маршрути з врахуванням якості дорожнього покриття. Така опція на даний момент неможлива в аналогічних сервісах від Google і Яндексу.

Сервіс Uaroads вже зумів завоювати чимало прихильників: зараз у сервісі зареєструвалося вже понад 39 000 користувачів. Завдяки їм було оцінено та записано понад 68 000 км доріг.

Тепер, окрім уже сформованої карти якості дорожнього покриття України, сервіс радуватиме користувачів власним навігатором, який буде вести водіїв кращими автошляхами. Мобільний додаток також вміє автоматично збирати статистику про якість автошляхів, має вбудований маршрутизатор, який враховує якість дорожнього покриття та швидкість руху, а також опцію ручної оцінки маршруту.

«Дороги України» поділилися з нами інформацією про те, що планують передавати зібрані дані в Укравтодор, щоб за картою стану доріг можна було планувати ремонтні роботи. Команда сподівається, що ця ідея зустріне схвалення в дорожних служб в найближчому майбутньому. Нині розробники сервісу закликають усіх небайдужих автомобілістів долучитися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay і AppStore.

Джерело: inspired
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути