chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві

03 червня 2016 о 08:33

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві. 4-5 червня у Києві та Київській області пройде IV Міжнародний музичний фестиваль «O-Fest-2016». У заході візьмуть участь представники 15-ти країн. Йдеться в повідомленні Укрінформу.

Перший день фестивалю відбудеться в парку міста Буча. На відвідувачів чекають виступи молодих поетів та дитячих ансамблів. Також кулінарні презентації, майстер-класи із гончарної майстерності та виготовлення ляльки-мотанки. Найочікуваніша подія – Міжнародний Гранд-концерт у Літньому Театрі.

5 червня фестиваль «O-Fest-2016» продовжиться в Києві. Біля Арки дружби народів гості побачать виступи барабанщиків, ансамблю спортивного і бального танцю «Фаворит». А також перед публікою виступлять майстри традиційного японського бойового мистецтва «кендо», відбудуться майстер-класи з каліграфії і орігамі. Завершить фестиваль Міжнародний Гранд-концерт за участю артистів Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу.

У 2016-ому році у фестивалі беруть участь 15 країн. Приїдуть артисти із Чехії та Білорусі, Болгарії та Грузії. З Казахстану та США, Китаю та Литви, Молдови та Польщі. Відвідають «O-Fest-2016» представники із Румунії та Словаччини, Фінляндії та Азербайджану.
Квитки на фестиваль коштують від 30 до 70 гривень.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути