chrome firefox opera safari iexplorer

За посаду директора «Мистецького арсеналу» змагатимуться 5 осіб

30 червня 2016 о 17:17

На засіданні відбіркової комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора «Мистецького арсеналу» затверджено п’ять осіб із семи. 24 червня пройшов перший етап відбору кандидатів на посаду генерального директора «Мистецького арсеналу», повідомляє День.

Чинний директор «Мистецького арсеналу» Наталія Заболотна нагадала, що конкурс мав відбутися ще в середині березня. «Всі ми розуміємо, що нашому колективу неспокійно протягом більше ніж трьох з половиною місяців, ми у великій напрузі, оскільки конкурс оголошено невчасно. Якби конкурс відбувся згідно з законодавством «Мистецький арсенал» вже б остаточно мав директора», – відзначила Наталія Заболотна.

За її словами, партнери «Мистецького арсеналу» наразі стурбовані співпрацею з виставковим центром, оскільки невідомо, як може змінитися політика нового керівництва. «Наразі ми не можемо планувати заходи, оскільки наші партнери підтримували конкретні ініціативи,конкретну команду», – додала директор центру.

За словами одного з членів комісії, сьогодні засідання комісії пройшло без порушень, розглянуто анкети всіх учасників, двоє кандидатів виключили через невідповідність умовам конкурсу: не допущено до другого етапу відбору Ярослава Бондарчука через відсутність рекомендацій, а Валерія Безкоровайного – через недостатній досвід роботи на керівній посаді (2,4 року з необхідних 3).

На посаду директора «Мистецького арсеналу» претендують п’ять кандидатів: чинний керівник «МА» Наталія Заболотна, радниця міністра культури Олеся Островська-Люта, театральний художник і живописець Федір Александрович, культуролог і економіст Владислав Тузов і кінорежисер Оксана Чепелик.

Визначення переможця відбору кандидатів має відбутися 7 липня о 12.00.

Кожен кандидат на посаду директора «Мистецького арсеналу» має презентувати власну стратегію розвитку виставкового центру на рік та на п’ять років.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути