chrome firefox opera safari iexplorer

12 жовтня у Києві розкажуть про проект «Рідна країна – безпечна країна»

10 жовтня 2017 о 15:29

У четвер, 12 жовтня, о 12:00 в приміщенні Київської обласної бібліотеки для дітей (Русанівська набережна, 12) відбудеться презентація соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна», який має на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя.

Ініціатори проекту – Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та Національна бібліотека України для дітей.

Вони ініціювали проведення всеукраїнського конкурсу малюнків для школярів 1-4 класів на тему «Рідна країна — безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах». УСІ учасники цього конкурсу отримають у подарунок від «Рідної країни» патріотичні флайтери. А переможці конкурсу будуть відзначені 20 листопада, у Всесвітній день дитини, додатковими призами.

Флайтери — це світловідбиваючі наклейки, значки, підвіски тощо, які яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів, дитячих колясок тощо на дорозі у темний час доби. Вони працюють за принципом дорожніх знаків, відбиваючи світло автомобільних фар та роблячи пішохода помітним для водія на відстані до 400 м. Більш детально під час презентації 12 жовтня розкажуть про проект його ініціатори та організатори: керівник Фонду “Рідна країна” Микола ТОМЕНКО, громадський діяч Олександр ФЕДОРЕНКО, народна артистка України Жанна БОДНАРУК, а також представники бібліотечної справи.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути