chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Доречне слово»

Дата події:21 листопада 2014 о 08:00
Місце події:МузейТичини, вулиця Терещенківська, 5 в Києві
Більше про подію:

Музей Тичини 21 листопада оголошує акцію «Доречне слово». Її сенс полягатиме в тому, що кожен з нас саме в цей день знайшов час і завітав хоч на кілька хвилин до Відкритого музейного простору «Двокрапка», щоб написати лист-побажання з теплими словами (а їх завжди можна знайти!) нашим солдатам, які зараз знаходяться в госпіталях чи в зоні АТО. Було б добре, якби кожен з нас таких листів написав кілька, аби більше людей в ту мить, коли читатимуть цей лист, відчули себе щасливими від того, що про них пам"ятають і піклуються.

Досі пропагувалася ідея написання дітьми листів нашим солдатам, оздоблення їх малюнками. Ми неодноразово бачили сюжети чи читали про те, як ці листи солдати тримали разом з особистими документами і перечитували їх десятк й сотні раз, вважаючи, що саме ці листи рятують їм життя.

Ми ж пропонуємо, щоб такі ж самі теплі й зворушливі листи нашим солдатам написали дорослі люди, які знаюсь не зі слів, а з власного життя про гіркоту втрати, про стражадння й біль — душевний і фізичний, про силу вчасно вимовленого слова підтрики. Очевидно, дорослі люди зможуть підібрати слова, яких іще не має в слововжитку наших дітей і такі «дорослі» листи дозволять «почути» за написаними словами інтонації і тембр голосів дорогих, близьких людей.

22 листпада 2014 року ці листи ми перев"яжемо жовто-синіми стрічками, віддамо представникам громадських організацій і подумки побажаємо одужання пораненим бійцям і повернення додому живими тим, хто зараз боронить українську землю від непроханих зайд.

Ця акція триватиме в #МузейТичини 21 листопада 204 року з 8.00 до 20.00. Отже, кожен з вас може навіть перед початком робочого дня зайти до Музею та написати листа з доречними словами тих, хто їх дуже потребує. Також впродовж робочого дня, в обідню перерву, після роботи — вас чекатимемо в нашому музеї.

Якщо ви не можете прийти самі, напишіть, будь ласка, такий лист заздалегідь і 21 листопада принесіть чи передайте до нашого музею. 21 листопада — Всесвітній день привітань. Не лише в цей день, а й завжди найдорочі нам люди хотіли б чути теплі й дружні слова привітання чи простої людяної підтримки. Зараз таких слів підтримки чекає багато хто з наших співвітчизників.

Ця акція не забере у вас багато часу, не коштуватиме вам ніяких грошей, але сила думки й безцінність доброго, щирого слова зможуть зробити ближчими нас з вами і тих, хто читатиме наші листи. Нам лише здається, що ми не знайомі з тими солдатами. насправді ми їх знаємо. Вони — наші Герої.

Отже: 21 листопада 2014 року, 8.00 — 20.00, #МузейТичини, вулиця Терещенківська, 5 в Києві.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути