chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві демонтують МАФи

18 квітня 2011 о 08:43

У Києві на виконання припису прокуратури біля станції метро «Дарниця» впродовж трьох днів демонтували 28 малих архітектурних форм, що були встановлені ще два роки тому.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Демонтовані споруди не мали погоджень на розміщення з «Київводоканалом», «Київгазом» та «Київзеленбудом». За інформацією ПАТ «АК «Київводоканал», зазначені МАФи були встановлені в санітарній зоні проходження інженерних мереж, що є незаконним. Більше того, ці 28 МАФів були встановлені на зеленій зоні, без будь-якого погодження з профільною службою, грубо порушуючи Правила благоустрою міста Києва.

У Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва зазначають, що відсутність повного набору дозвільної документації не завадила керівництву фірми-власника МАФів брати плату за оренду кіосків з підприємців. Більше того, вони вимагали оплату за користування тимчасовими спорудами за перший та останній місяць, а дехто сплачував оренду і поквартально. Знаючи, що їх торгівельний комплекс з МАФами розміщений із значними порушеннями чинних нормативних документів (приписи надавались керівництву фірми ще у липні 2010 року), керівники ТОВ продовжували запевняти орендарів, що вони можуть продовжувати винаймати площі для торгівлі.

Навіть після внесення припису прокуратури та попередження про демонтаж, фірма-власник не переймалась подальшою долею своїх клієнтів-орендарів. Вона просто не попередила їх про вимогу вивезти речі з орендованих приміщень, зазначили в КМДА.

У березні прокуратура Києва розпочала перевірки законності встановлення у столиці малих архітектурних форм (МАФ).

За даними прокуратури, у місті налічується понад 15 тис. тимчасових споруд, встановлених без будь-яких дозвільних документів або ж за підробленими дозволами.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути