chrome firefox opera safari iexplorer

За місяць квитки на Євро замовили більше 12 мільйонів осіб

01 квітня 2011 о 17:40

За час квиткової кампанії Євро-2012, з 1 по 31 березня, на офіційний сайт УЄФА надійшло понад 12 мільйонів замовлень від футбольних вболівальників з усього світу.

12 149 425 заявок – це абсолютний рекорд за всю історію проведення чемпіонатів Європи з футболу, який на 17% перевищує аналогічну цифру турніру чотирирічної давнини в Австрії та Швейцарії, повідомили у прес-службі МОК «Євро-2012 Україна».

Заявки, які надійшли із щонайменше 206 країн світу, свідчать про те, що попит на різні види квитків україно-польської першості перевищив пропозицію на всі матчі фінальної частини турніру. Це означає, що для відповідного розподілу квитків передбачається лотерейний розіграш. Такий розіграш буде проведено УЄФА з 19 по 22 квітня під наглядом нотаріуса. Переможці лотереї отримають відповідне повідомлення електронною поштою до кінця квітня.

Громадяни України та Польщі виявили значний інтерес до придбання квитків. Близько 88% від загальної кількості заявок було отримано з приймаючих країн. Серед країн з найбільшою кількістю заявок також Німеччина – 2.82%, Росія – 1.16% та Швейцарія – 1.00%.

Цей «квитковий» успіх Євро-2012 демонструє, що захід має велику популярність не лише в обох приймаючих країнах, але й у всьому світі, та мільйони вболівальників з нетерпінням очікують футбольного свята за участю найкращих футбольних команд Європи.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути