chrome firefox opera safari iexplorer

За місяць квитки на Євро замовили більше 12 мільйонів осіб

01 квітня 2011 о 17:40

За час квиткової кампанії Євро-2012, з 1 по 31 березня, на офіційний сайт УЄФА надійшло понад 12 мільйонів замовлень від футбольних вболівальників з усього світу.

12 149 425 заявок – це абсолютний рекорд за всю історію проведення чемпіонатів Європи з футболу, який на 17% перевищує аналогічну цифру турніру чотирирічної давнини в Австрії та Швейцарії, повідомили у прес-службі МОК «Євро-2012 Україна».

Заявки, які надійшли із щонайменше 206 країн світу, свідчать про те, що попит на різні види квитків україно-польської першості перевищив пропозицію на всі матчі фінальної частини турніру. Це означає, що для відповідного розподілу квитків передбачається лотерейний розіграш. Такий розіграш буде проведено УЄФА з 19 по 22 квітня під наглядом нотаріуса. Переможці лотереї отримають відповідне повідомлення електронною поштою до кінця квітня.

Громадяни України та Польщі виявили значний інтерес до придбання квитків. Близько 88% від загальної кількості заявок було отримано з приймаючих країн. Серед країн з найбільшою кількістю заявок також Німеччина – 2.82%, Росія – 1.16% та Швейцарія – 1.00%.

Цей «квитковий» успіх Євро-2012 демонструє, що захід має велику популярність не лише в обох приймаючих країнах, але й у всьому світі, та мільйони вболівальників з нетерпінням очікують футбольного свята за участю найкращих футбольних команд Європи.

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути