chrome firefox opera safari iexplorer

Перший тунель в Києві з'явиться у 2014 році

11 травня 2011 о 10:33

У наступному році в Києві збираються почати будувати перший підземний автомобільний тунель від нового Дарницького моста до перетину Залізничного шосе й вулиці Кіквідзе.

Тунель можуть побудувати за два роки. Він скоротить шлях від аеропорту «Бориспіль» вулиці Кіквідзе до півгодини, а потім по Лесі Українки — до самого центру: до Бессарабки й Хрещатику.

Також новий тунель полегшить життя жителям Русанівки, Березняків, Харківського масиву — їм стає набагато легше добиратися до центру столиці.

Розвантажиться Понаддніпрянське шосе в районі моста Патона, де зараз постійний затор, а також сам міст Патона — ті водії, хто зараз їде по ньому убік центру, зможуть вибрати новий Дарницький міст і просто виїхати через тунель на Кіквідзе, потім — на бульвар Лесі Українки.

Підземне спорудження буде складатися із двох паралельних тунелів — у кожному машини будуть рухатися в одному напрямку, і в кожному буде по дві смуги, відзначає видання.

Між тунелями зроблять технічні сполучні переходи на випадок аварії або пожежі, щоб люди могли перейти в сусідній тунель.

За словами директора інституту «Київдормістпроект» Володимира Воробйова, один погонний кілометр тунелю обійдеться в мільярд гривень. Перший тунель матиме довжину 1,5 км.

Побудувати його обіцяють коштом інвесторів, яким натомість запропонують ділянку землі «під будівництво їх представництва, наприклад».

Сьогодні столична влада веде переговори з інвесторами з Європи, Китаю, Індії і Японії.

 

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...