chrome firefox opera safari iexplorer

Президент хоче осучаснити парад до Дня незалежності

31 травня 2011 о 10:17

Президент України Віктор Янукович доручив урядові скоротити витрати, заплановані на проведення параду на День незалежності.

Глава держави також дав доручення залучити до святкувань 20-річну молодь, ровесників незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Переконаний, що скорочення коштів – це буде правильно», – звернувся Президент до Прем’єр-міністра Миколи Азарова під час засідання Координаційної ради з питань підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України.

Окрім того, глава держави доручив урядові зробити свято, яке сприйняли би усі українці, незалежно від віку. «Можливо, нам варто зробити ці заходи більш сучасними?, – звернувся Президент до учасників засідання. – За участю молоді, 20-річчя якої буде святкуватися цього року», – додав Віктор Янукович.

Про виконання цих доручень учасники наради відзвітують на початку липня – на цей час заплановано наступне засідання Координаційної ради.

Нагадаємо, на святкування 20-ї річниці незалежності України виділили понад 177 млн грн.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути