chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві заборонили продавати квас на вулицях

11 травня 2011 о 10:13

У київській мерії вирішили назавжди заборонити продаж бочкового квасу на столичних вулицях.

Вперше продаж квасу заборонили ще минулого року — через порушення санітарних норм і непридатність бочок. Цього року заводи-виробники напою хотіли відновити продаж бочкового квасу, але чиновники це відкинули.

«Така торгівля вже застаріла та й санітарним нормам не відповідає. Бочки прийшли в непридатність, не тримали температуру, СЕС заперечує. Тому наша позиція, щоб квасу в бочках на вулиці не було. Тим більше, Євро попереду. Такої торгівлі більше не буде», — розповів заступник начальника главку торгівлі Василь Щербенко.

Тож відтепер один з яскравих атрибутів спекотних столичних вулиць можна купити тільки в пластикових пляшках у магазинах або на розлив в деяких кафе.

У Києві жовті цистерни з написом «Квас» стали постійним літнім атрибутом вулиць з 30-х років минулого століття. До бочок шикувалися черги. Тоді квас коштував 3 копійки за маленький кухоль і 5 копійок — за півлітровий. У 2009 році він коштував 1,5 грн за склянку, 6 грн — літр.

 

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути